Pályázati referens állás

Szigliget és Badacsonytördemic Község Önkormányzata

pályázatot hirdet

pályázati referens

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, 8264 Szigliget, Kossuth utca 54.,

                             8263 Badacsonytördemic, Hősök útja 12.

Ellátandó feladatok:

  • Pályázati lehetőségek figyelése és a részvételi lehetőség vizsgálata
  • Kapcsolattartás a pályázati lehetőséget biztosító intézményekkel, szervezetekkel, illetőleg az eljárást lebonyolító szervezetekkel
  • A pályázatok előkészítéséhez kapcsolódó dokumentumok bekérése, feldolgozása
  • Pályázati részvételekkel kapcsolatos döntés előkészítési feladatok ellátása (árajánlatok bekérése, előterjesztések, szerződés tervezetek készítése)
  • Pályázati dokumentációk teljeskörű elkészítése, beadása, a közbeszerzési anyagok elkészítésének teljes körű koordinációja
  • Elnyert pályázatok kapcsán a lehívási folyamatok koordinálása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Pénzügyi elszámolás elkészítése
  • Időszaki és záró pénzügyi beszámolók készítése

Bérezés és juttatások:

A bérezés a felek megállapodása alapján történik.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Főiskolai végzettség
  • Pályázati referensként szerzett tapasztalat, szakmai gyakorlat
  • Pályázatkezelő rendszerek ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • iskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok fénymásolata,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (vagy arra vonatkozó igazolás, hogy a pályázat benyújtásáig azt kérelmezte) amely igazolja, hogy a pályázó büntetlen előéletű,
  • 6 hónapos próbaidő vállalása,
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő szükséges kezeléséhez hozzájárul, a pályázat elbírálásában résztvevők a teljes pályázati anyagát megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2021. április 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 26.

Postai úton történő benyújtás esetén 2021. március 26. 12.óráig  be kell érkezni a pályázatnak.

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt a 0687/461-355 telefonszámon szerezhet.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Szigliget Község Önkormányzat címére történő megküldésével (8264 Szigliget, Kossuth utca 54.) Kérjük a borítékon feltüntetni az SZ/435-1/2021 azonosító számot, valamint a betölteni kívánt munkakör megnevezését: pályázati referens.
  • Személyesen: Kamon Szonja, Veszprém megye, 8264 Szigliget, Kossuth utca 54.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. március 30.

Találatok: 310
Our website is protected by DMC Firewall!