Várfutás eredmények 2013

Készült: 2013. október 16. szerda

Tartalomjegyzék

 

6 km
férfi 14 év alatt            
1. (25:17) Imre Kornél 524        
2. (28:11) Ménes Dániel 528        
3. (31:57) Bogdán Patrik 514        
             
férfi 15 és 40 év között       női 15 és 40 év között    
1. (25:32) Monostori Vince 533   1. (35:52) Cimondor Csilla 545
2. (26:44) Balogh Zsombor 543   2. (36:10) Balassa Boglárka 532
3. (28:23) Vadász Attila 523   3. (44:11) Tné Barka Anasztázia 525
4. (28:28) Dosztál József 544        
5. (30:07) Nagy-Pál Balázs 550        
6. (33:15) Bogdán Zoltán 508        
7. (35:27) Hegedüs Norbert 535        
             
             
férfi 41 év felett       női 41 év felett    
1. (26:08) Harsányi Tamás 505   1. (34:37) Hoffman Hedvig 507
2. (27:02) Schmidt Kristóf 551   2. (38:53) Balló Piroska 529
3. (27:39) Vadász Attila 515        
4. (28:56) Csekő Zoltán 526        
5. (29:32) Mile Pál 527        
6. (44:12) Jurcsó János 534        

 


 

10 km
férfi 18 éves korig          
1. (45:12) Varga Patrik 110        
2. (52:20) Övegyi Roland 128        
             
férfi 19-40 év között       női 40 év alatt    
1. (44:52) Bicsérdi Kornél 104   1. (47:33) Bárány Nóra 116
2. (47:00) Podhorányi Dávid 120        
3. (52:25) Varró Tamás 112        
4. (52:30) Somhegyi Attila 114        
5. (1:00:16) Blödorn Péter 118        
             
             
             
férfi 41 év felett       női 41 év felett    
1. (40:50) Deák József 126   1. (54:20) Mné Szalóky Eszter 124
2. (47:37) Domán Gábor 130        
3. (49:44) dr Hegedüs Gyula 100        
4. (50:00) Szakály Attila 108        
5. (51:01) Bicsérdi Kornél 102        
6. (52:00) Sándor Ottó 106        
7. (57:32) Radó Gábor 122        

 


 

Váltó
   
1. (29:28) Csali Máté
Szántó Bálint
Csali Tamás
Bartos Róbert
2. (29:36) Bicsérdi Barnabás
Rántási István
Barcza András
3. (30:20) Barka Admira
Bácskai Dzsenifer
Bátai Anna
Bartos Viktória
4. (31:11) Bedes Balázs
Németh Dávid
Balassa Albin
Balassa Albin
5. (33:31) Krunig Manuel
Bujtor Barnabás
Gazda Filip
6. (37:03) Kálmán Réka
Ujfaludi Dóra
Radóné Karácsonyi Enikő
7. (42:40) Ullay Ákos Ferenc
Csizy Gergő
Domcsek Marcell
   
   
Családi váltó
   
1. (29:11) Gazda Rita
Gazda Róbert
Krónik Ingó
Nagy Tímea
2. (33:41) Szerencse Szilvia
Fehérvári Levente
Fehérvári László
3. (39:58) Keserű Anna
Keserű Kinga
Simon Szilvia
   
   
2-es váltó
   
1. (26:32) Ménes Dániel
Sárkány Tamás
2. (37:07) Somogyi Gabriella
Borcs Ádám
Találatok: 5179
Our website is protected by DMC Firewall!